trudne poczatki :p

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Kaleem?

2006-06-30 15:27:26

ołkej. Sprawa jest nastepujaca. Dotychczas gralem TC pod q3 ale chce sie przerzucic na TC-E. Nie omieszkam tez pograc sobie w ET. I tu jest moje pytanie. Ktora wersja jest aktualna lub najbardziej popularna. ja mam 3 instalki 1.00, 1.02 i 2.60. Mam jeszcze ETpro (czy to jakis patch?) dajcie jakies info, choc trudno w to uwierzyc nigdy nawet nie musnalem ET, wiec jestem zielonoglowy, a nie chce robic syfu zanim zaczne instalke. thx

__

Były Redaktor
so0fka

2006-06-30 17:00:37

zainstaluj Enemy Territory dla swojego systemu (Win/Linux), a następnie spaczuj paczem 2.60. ściągnij z [url=http://bani.anime.net/etpro]tej[/url] strony najnowsze ETPro (3.2.5) i wrzuć do katalogu głównego ET (powinienneś mieć tam katalogi ETMain, ETPro i jakieś inne pierdoły ;D). jeśli chodzi o najnowsze pacze i mody to wszystko, aczkolwiek, jeśli zamierzasz pograć w ET, proponuję ściągnąć jeszcze kilka mapek [url=http://www.new-etmaps.de]stąd[/url]. najpotrzebniejsze to: sw_oasis_b3, sw_goldrush_te, reactor_b3, supplydepot2, tc_base, adlernest, adlernest_b7c, braundorf_b4, frostbite oraz et_beach. teraz wszystko powinno być w porządku :)

__

Użytkownik
oc3lot

2006-06-30 17:19:31

acha i nie zapomnij sciagnac sobie skądeś haxów bo to teraz modne miec takowe... :X :/

__

Użytkownik
Kaleem?

2006-07-02 15:05:29

ok dzieki. [+] dla Ciebie za info :)

__

Użytkownik
Kaleem?

2006-07-02 15:08:16

ok, dzieki. [+] za info dla Ciebie :)

__

VIP
blacktyger

2006-07-02 17:18:22

Teraz to chyba od haxow sie zaczyna :?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

826 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie